Апостиль та переклад документів в Дніпрі в Україні – Навіщо потрібен апостиль і де краще замовити

В Україні Апостиль і легалізацію можна замовити в Бюро перекладів і Апостиль документів https://itranslate.in.ua Дніпро. Оптимально звертатися в бюро, так як у нас ви можете замовити і переклад і нотаріальне завірення перекладу. Для таких замовлень передбачені знижки, що допоможе вам заощадити час і гроші. Наш Вайбер +380937788348 пишіть у будь-який час – відповімо і проконсультуємо.

Хто і де і як робить Апостиль в Дніпрі в Україні?

Звертайтеся в Бюро перекладів у Дніпрі Апостиль документів itranslate.in.ua – з радістю вам допоможемо! Стандартний тариф і терміни від 3 днів, також є терміновий тариф. Всі ціни залежать від термінів, за якими надають безпосередньо в Міністерствах. Остаточна ціна буде відома в момент подачі, це важливо враховувати.

Відповімо на часте питання: Що таке апостиль і навіщо він потрібен?

Апостиль це перевірка автентичності відбитку печатки та підпису на оригіналі документа, засвідчення справжності органом, який відповідальний за видачу такого документа. Звернення на проставлення апостиля реєструється, в завіренні вказується назва документа, прізвище ім’я по батькові та друк. Апостиль пришивається до оригіналу в установленому порядку.

У деяких випадках, можливо запевнення через нотаріальну копію, це слід уточнити заздалегідь, так як легалізація виконується згідно з вимогами місця подачі документів. У ряді випадків досить нотаріального перекладу. Після такої перевірки, документ набуває законної сили на території інших держав учасників Гаазької конвенції.

У чому різниця Апостиль чи Легалізація?

Апостиль це спрощена форма легалізації документів, коли не потрібно акредитований при консульстві переклад, а можливий переклад в бюро перекладів і наступне нотаріальне завірення перекладу. Апостиль дешевше, так як не потрібно оплачувати консульські мита та послуги акредитованих при консульствах перекладачів. Таким чином, Апостиль значно спрощена процедура легалізації документів.

В якому випадку можливий відмова з Апостилем?

Якщо печатка і підпис відсутні в реєстрі, то може бути відмовлено в Апостилем. Це трапляється, коли замість відповідальної особи підпис ставить, наприклад, секретар. Останнім часом таке трапляється дедалі рідше, після того як стали використовувати факсимільний підпис. Але, все ще можна, зіткнутися з відмовами для рішень суду або безкоштовних довідок про несудимість.

Для подачі документа на важливо враховувати його стан, так як можлива відмова через ушкоджень документа, сторонніх штампів і написів. Для таких документів слід отримати дублікат, і ставити Апостиль вже на знову виданий дублікат. Також, не приймаються документи в пластиці або плівці, їх слід отримати повторно.

Які терміни проставлення апостилю?

У різних міністерствах терміни відрізняються і регулюються самими міністерствами, так наприклад, в Міністерстві Юстиції від 3 робочих днів, в Міністерстві Освіти від 10 робочих днів для документів нового зразка. Всі терміни і тарифи слід уточнювати.

Де можна поставити апостиль на документи РАГС?

На такі документи Апостиль проставляє Міністерство Юстиції України. Можна апостилювати повторно видані дублікати документів, але апостілюірованіе оригіналів документів не порушує їх призначення. Також, можна ставити апостиль як на оригінал, так і на дублікат або ж на нотаріальну копію, в залежності від того, які вимоги приймаючої сторони. Запевнивши апостилем оригінал, з нього знімається нотаріальна копія, до нотаріальної копії пришивається переклад та засвідчується нотаріально.

На які документи ставиться Апостиль в Міністерстві освіти України?

Існує ряд вимог до подачі документів про здобуття освіти. Список документів, які приймаються на апостиль в Міністерстві Освіти України (диплом, додаток або атестат і додаток і інші) можна подивитися на сайті.

У разі, коли Міністерство Освіти не приймає документ на Апостиль

Існує можливість, завірити документ про здобутий освіту через Аффідевіт. Оформляється у нотаріуса, заявник свідчить в присутності нотаріуса, що він володіє заявленими в документі (свідоцтві, довідці, сертифікаті) знаннями і кваліфікацією. Наприклад така опція можлива у випадку з бланками підвищення кваліфікації, які не були підписані належним чином, і які неможливо отримати повторно.

Де поставити апостиль на довідку про несудимість та виписку про місце проживання?

Слід зазначити, що довідку про несудимість можна замовити відразу з апостилем і нотаріальним Слід зазначити, що довідку про несудимість можна замовити відразу з апостилем і нотаріальним перекладом. Така комплексна послуга надається нашим Бюро перекладів. І передбачається знижка, наприклад на доставку або ж на переклад довідки. Вигідно і оптимально за термінами замовляти і довідку і легалізацію довідки і перекладу у нас. Апостиль на довідку про несудимість проставляється в в Міністерстві Закордонних Справ України.

Який термін дії у штампа апостиль?

Для штампа Апостиль терміну давності не існує, він проставляється один раз і надалі не продовжується. Апостиль підтверджує легальність документа один раз, на момент видачі документа і його реєстрації в реєстрі. така легалізація дійсна протягом дії документа, на який Апостиль проставлений.

До яких країн не потрібно апостиль?

Для ряду країн апостиль не потрібно, але краще проставити, так як можуть змінитися вимоги, і доведеться повертатися до питання легалізації документів для подальшого переказу.

В які країни потрібно подвійний апостиль?

У наступних країнах вимагають другий апостиль на нотаріально завірений переклад: Нідерланди, Данія, Великобританія, Норвегія, Швейцарія, Італія, Бельгія, Австрія, Франція, Португалія.

Наші послуги Апостиль в Дніпрі в Україні включають такі види апостиля:

Документи видані ЗАГС: апостиль свідоцтва про народження, апостиль свідоцтва про шлюб, апостиль свідоцтва про розлучення, апостиль свідоцтва про шлюб.

Апостиль документів про освіту: апостиль додатки диплома, апостиль атестата, апостиль диплома.

Апостиль на документи видані нотаріусом: апостиль на доручення, апостиль нотаріального перекладу, апостиль на паспорт та особисті документи через нотаріальну копію.

Електронний апостиль, переклад апостиля, апостиль на медичну довідку, апостиль рішення суду, апостиль виписки про місце проживання переклад апостіліровнних документів з інших країн з нотаріальним посвідченням.

Звертайтеся за консультацією за послугою Апостиль в Дніпрі в Україні.

Можете направити нам список необхідних документів – посилання з сайту або фото списку необхідних документів. Також, заздалегідь уточніть на яку мову потрібен переклад документів. Уточніть і перевірте написання вашого імені та прізвища на іноземній мові. Ім’я повинно збігатися з написанням у вашому загнаний паспорті, або з вже отриманими документами в країні призначення.

Допоможемо організувати доставку міжнародними кур’єрськими службами, яким ви довіряєте. Допоможемо вибрати економну, але перевірену доставку пакета документів, узгодимо зручний для вас час доставки. Терміни доставки в Європу в середньому до 10 днів, вартість близько 50 євро.

Допоможемо з усіх питань, пишіть ваш запит через форму на нашем сайте або на Вайбер +380937788348, будемо раді допомогти, звертайтеся!