довідка про несудимість

Центр нотаріального засвідчення та бюро перекладу Itranslate –  можна замовити довідку про несудимість з доставкою в найкоротші терміни. Замовити можна онлайн на сайті

Нашi адреси: Україна, місто Дніпро, вулиця Барикадна, 5-7 / вулиця Шолом-Алейхема, 4/26, проспект Гагаріна, 8А, Проспект Дмитра Яворницького, 93 viber whatsapp telegram +380993078088

Що потрібно для заявки на отримання довідки про несудимість?

Від вас вимагається надати заяву згоду на обробку персональних даних. Фото паспорта з пропискою. Вказати мету отримання довідки. Також важливо вказати попередні прізвища, якщо змінювалися.

Як швидко проставляється апостиль на довідку про несудимість і який термін дії?

Якщо немає складнощів зі зміною прізвища, стандартно процедура апостиль на довідку про несудимість займає 5 робочих днів. Транслітерацію прізвища можна уточнити на сайті.

Який термін дії довідки – в залежності від мети отримання довідки, термін дії може варіюватися, наприклад для іноземних держав термін дії 90 днів, всередині країни дію довідки може обмежуватися 30 днями.

Де можна зробити переклад довідки про несудимість?

Переклад довідки із апостилем можна замовити в бюро перекладів, переклад запевнять нотаріально. Зазвичай пришивається до оригіналу довідки, але можна і зробити одночасне завірення копії документа і перекладу.

Довідка про несудимість найчастіше потрібна для оформлення шлюбу, працевлаштування закордоном, для прийняття участі в тендері, для військкомату, для отримання візи.

Довідку несудимість можна також замовити онлайн на сайті iGov.

В яких випадках може бути відмовлено в проставленні Довідка про несудимість та апостиль?

Якщо печатка і підпис видавав відповідальної особи не відповідають заявленим в реєстрі. Це трапляється найчастіше при самостійному зверненні для отримання безкоштовної довідки на загальних підставах протягом місяця, такі довідки, отримані самостійно не апостилює. На це слід звернути увагу, щоб уникнути затримок з оформленням документів. Дуже часто звертаються для оформлення термінових довідок про несудимість. Термінові тарифи від одного дня, але важливо подати заявку до 11:00, оплатити. Довідка буде отримана в цей же день відправлена ​​вам через кур’єрську службу Нова Пошта.

Як дізнатися мету отримання довідки про несудимість?

Існує список цілей отримання довідок, важливо правильно вказати мету, так як вона потім вказується в самій довідці. Якщо ви не знаєте як сформулювати мету, проконсультуйтеся з нами, ми допоможемо. Головне попередньо узгодити цей момент. Також важливо вказувати правильно дівоче прізвище, вона також вказується в довідці. Більше інформації про Апостиль.

Термін дії довідки про несудимість

Для існуючого списку цілей отримання довідок, існує різниця в термінах дії. Довідки, які будуть надаватися на території іноземних держав, термін дії до 90 днів.

Всі терміни можна уточнити звернувшись до нас по телефону або онлайн.

Для чого видається довідка про несудимість?

Довідку запитують для підтвердження факту відсутності судових розглядів і судимостей в пролом. У разі, коли в минулому такі судимості мали місце, в довідці вказуються дані із зазначенням статті. Але, варто врахувати, що для різних цілей, форма довідки відрізняється. Довідка про несудимість може бути Повної і Скороченою. Найчастіше, видається скорочена довідка. Повна довідка видається в разі зміни дівочого прізвища, тоді вказується попередня прізвище в дужках.

Як швидко можна отримати довідку для працевлаштування?

Замовити довідку можна онлайн або по Вайбер, також прийшовши в офіс Бюро перекладів в Дніпропетровську. Сфотографуйте сторінку з вашим ім’ям і прізвищем в закордонному паспорті. Це важливо, тому що ім’я в перекладі Довідки про несудимість має збігатися з Вашим ім’ям в закордонному паспорті. Чим раніше ви відправите нам ваші дані, тим швидше ми зможемо подати заявку на отримання довідки про несудимість з апостилем. Довідка про несудимість з апостолів стандартно за 8 днів, але можна замовити по прискореному тарифу терміново.

Чи можна оплатити довідку післяплатою?

У випадку з замовленням довідки, передбачена передоплата, для постійних клієнтів гнучка система знижок і при замовленні довідки про несудимість з апостилем переклад довідки здійснюється безкоштовно в разі доставки в інше місто. Оплатити можете будь-яким зручним для вас способом, Ціни узгоджуються заздалегідь і в подальшому не змінюються.

В які країни потрібна легалізація довідки про несудимість?

У випадку з Італією, Іспанією, Францією – переклад здійснюється із запевненням у посольствах країн. Для США переклад засвідчується нотаріусом, наприклад. Якщо це країни Австралія, Голландія, Бельгія, Португалія, то необхідний другий апостиль на переклад завірений нотаріусом. Для країн, які не ввійшли в список країн Гаазької конвенції документи завіряються через консульство країни.

Довідка про несудимість для участі в тендері

Для участі в тендері потрібна довідка про несудимість, для участі в державних закупівлях. Крім участі в тендері, мета отримання довідки може бути наступна:

Ви вирішили переїхати в іншу країну – мета для легального проживання в іншій державі. Для отримання громадянства. Довідка про несудимість та Апостиль потрібно для отримання та продовження посвідки на проживання, поліція може запросити довідку про несудимість.

Довідка про несудимість та Апостиль для працевлаштування закордоном, для оформлення документів на виїзд з країни, для отримання кредиту.

В країни Європи, в які потрібна віза, наприклад Великобританія і в країни Латинської та Північної Америки потрібна довідка про несудимість. Для того щоб влаштуватися на службу за контрактом через військкомат – мета отримання довідки про несудимість – для подачі в військкомат.

З метою отримати ліцензію на ведення професійної діяльності в сфері обігу цінних паперів. При необхідності оформлення або відновлення документів, наприклад паспорта. Також, для усиновлення дітей для органів піклування та опіки. Для отримання дозволу на зброю.

У нашому бюро перекладів, ви зможете отримати весь спектр послуг, замовити довідку, отримати апостиль на неї, замовити переклад та консульську легалізацію, організувати доставку в будь-яку точку світу і по всій Україні з наших офісів Києві та Дніпрі.

Довідка з Апостілем і нотаріальним перекладів – це просто, коли ви звертаєтеся до професіоналів.

Де отримати довідку про несудимість? Звичайно у нас!

Будемо раді допомогти з оформленням і підготовкою всього пакету документів для подачі на отримання візи, громадянства, виду на проживання. Переведемо довідку про несудимість з апостилем, завіримо переклад нотаріально.

Oформлення замовлення онлайн buro.perevodov@itranslate.in.ua – це прискорить час замовлення та обробки і виконання, і не доведеться замовляти за терміновим тарифом. Після підтвердження термінів, ви будуте впевнені у виконанні в строк!