ПЕРЕКЛАД НА УКРАЇНСЬКУ
Професійний переклад на українську мову. Переклад здійснюється як з нотаріальним посвідченням так і без, переклад українською особистих документів, паспорта, свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, виписки про місце реєстрації. Переклад на українську документів про здобуту освіту. Переклад з української документів для вступу.

Переклад на українську документів для укладення шлюбу з іноземцем, для оформлення постійного місця проживання, для подачі документів в міграційні служби.

Деякі особливості перекладу на українську мову через суттєвої різниці в російською та українською мовою. Незважаючи на те, що носії російської та української мови можуть розуміти один-одного, для правильного перекладу українською, недостатньо білінгвізму, потрібне спеціальне лінгвістичну освіту, досвід перекладів і володіння певними навичками перекладача.

У зв’язку з вимогами до сайтів в Україні – обов’язковий переклад сайтів на українську мову наше бюро перекладів Дніпро здійснює кваліфікований переклад сайтів і локалізацію сайту в Україні і в інших країнах. Адаптація сайтів під певні регіони, завдяки партнерській мережі нашого бюро перекладів. Перекладачі носії української мови проживають на території України.

База перекладачів на український постійно поповнюється, приєднуйтесь до нашої команди!

Переклад на українську мову, що раніше називався русинською або малоросійським (тепер вважається принизливим), український українську мову, східнослов’янська мова, якою розмовляють в Україні і в українських громадах в Казахстані, Молдові, Польщі, Румунії, Литві та Словаччині і в меншій кількості в інших країнах. Українська – прямий нащадок розмовної мови Київської Русі (10-13 ст.). Він написаний кирилицею і тісно пов’язаний з російським і білоруським мовами, від яких він був не відрізняється до XII або XIII століття. Українська мова менше схожий на російський, ніж білоруський, хоча всі три мови частково взаємно зрозумілі.

Після падіння Київської Русі в 13 столітті виникли діалектні характеристики, які відрізняють українську мову від родинних йому мов, але протягом багатьох століть після цього мова майже не мав літературного висловлювання, що було результатом тривалого політичного підпорядкування України. Лише в кінці XVIII століття сучасний літературний українська мова виникла з розмовної української мови. Як і білоруський, українська мова містить велику кількість слів, запозичених з польської, але в ньому менше запозичень з церковнослов’янської, ніж в російській.

Перший друкований буквар був виданий українським автором і називався «Наука до читання і розуміння слов’янської писемності». Він був випущений в Вільнюсі в 1596 році зусиллями Лоуренса Зизанія. До книги додано словник, що містить +1061 слово.

Першим, випущеним в Україні, була «Буквар» ( «Азбука»), надрукована в 1574 році у Львові Іваном Федоровим. Книга складалася з алфавітів, складів, зразків відмінків і невеликої книги для читання. Зберігся лише один екземпляр – він був знайдений в Римі в 1927 році. Він зберігається в бібліотеці Гарвардського університету (США). Факсимільне видання виготовлено в Києві в 1964 і 1974 роках.

Українська мова не тільки європейський

 

За межами Європи українська мова має напівофіційний статус в США, в окрузі Кук, штат Іллінойс. У цьому районі проживає близько 5,5 млн осіб, включно з містом Чикаго разом з передмістями. За словами представників повітової влади, у них було завантажено більше 27 тисяч інформації українською мовою. Це стало причиною того, що український, поряд з 22 іншими мовами, був обраний в якості одного з найбільш використовуваних мов в цьому районі.

Філіп Орлик, українець, створив першу в світі конституцію українською мовою. 5 квітня 1710 року він був обраний гетьманом Війська Запорозького. У той же день була опублікована Конституція прав і свобод Запорізької армії. У США Конституція була прийнята в 1787 році, у Франції та Польщі – тільки в 1791 році.

У 1934 році в Парижі на конкурсі краси мов українська мова зайняв третє місце після французької та перської за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія, структура пропозиції. Мелодія української мови визнана другою за красою серед мов світу після італійської.

Найстаріша відома карта, а також найдавніше поселення Homo Sapiens були знайдені в Україні: в селі Межиріч Рівненській області. Їм близько 14,5-15 тисяч років. Карта була зроблена на кістки мамонта.

Найдавніше згадка про українську мову відноситься до 858 року. Після публікації «Енеїди» Івана Котляревського українська мова була прирівняна до літературної мови. Іван Котляревський по праву вважається основоположником нової української мови.

У сучасній українській мові, на відміну від російського, збереглися старовинні слов’янські назви місяців: січень для січня (по-українськи – час вирубки лісу), лютий для лютого (від лютого холоду), березень для березня (тут їх декілька. Інтерпретації: береза починає цвісти, березовий сік брали, деревне вугілля використовували деревину берези), Квітень на квітень (початок цвітіння берези), трава на травень (трава зелена), червень на червень (червона вишня), ЛІПЕН на липень (початок цвітіння липи), змійка на серпень (від слова «серп», що позначає час збору врожаю), Верес на вересень (цвітіння вересу), жовтень на жовтень (жовте листя), листопад на листопад (опадання листя з дерева), грудень на грудень (від «Україна грида» – шматочки мерзлого грунту на дорозі).

Українські народні пісні спонукали багатьох композиторів писати світові музичні шедеври. Наприклад, відома композиція Summertime – арія, написана Джорджем Гершвином в 1935 році для «Поргі і Бесс», одна з найвідоміших пісень у світі, заснована на української колискової. Гершвін почув її в Нью-Йорку у виконанні Українського національного хору під керуванням Олександра Кошиця. Він почув це і написав одне з найвідоміших джазових творів. З моменту його створення багато виконавців намагалися з усіх сил, але найвідоміша версія – Summertime у виконанні Луї Армстронга, Елли Фіцджеральд і Чарлі Паркера.

Кобзарі (мандрівні співці) визнали авторство тільки Григорія Сковороди і Тараса Шевченка. Інші усні поетичні тексти цитувалися без посилання на авторів.