Переклад текстів онлайн за фото та кольоровими сканами до Центру нотаріального засвідченя та бюро перекладів Апостиль Дніпро itranslate.in.ua

Нашi адреси: Україна, місто Дніпро, вулиця Барикадна, 5-7 / вулиця Шолом-Алейхема, 4/26, проспект Гагаріна, 8А, Проспект Дмитра Яворницького, 93 viber whatsapp telegram +380993078088

переклад текстів

Для перекладу тексту – у форматі Word або скан Pdf – надішліть нам файл через онлайн форму на сайті або за вайбером. Наші перекладачі з вами зв’яжуться у найкоротший термін у порядку обробки всіх заявок. Якщо вам не відповіли протягом доби, значить ваше замовлення на переклад тексту не прийняв не один з перекладачів і ми не взяли його в роботу. Усі термінові переклади тексту розглядаються протягом 30 хвилин для цього потрібно залишатися на зв’язку для підтвердження замовлення та оплати передоплати перекладачеві на картку.

Для перекладу тексту необхідно уточнити всі відомі написання назв компаній імен та прізвищ, а також, у випадку з рукописним текстом, необхідно надіслати текстування в друкованому варіанті, набраному в текстовому редакторі.

Наші постійні клієнти знають, що при подачі заявки на переклад потрібно вказувати терміни виконання перекладу тексту та посту на який слід надіслати готовий переклад.

Переклад текстів передбачає підбір фахівця з необхідної тематики: медицина, економіка, комерційний переклад, загальна лексика, листування, технічний переклад тощо. Також, від ступеня складності перекладу текстів варіюватиметься і тариф на переклад тексту.

У разі коли є зображення, таблички і потрібно різного роду верстка, також до тарифу за переклад тексту буде додано вартість верстки.

Засвідчення перекладу текстів передбачає нотаріальне засвідчення підпису перекладача. Для цього нотаріус перевіряє кваліфікацію перекладача заздалегідь реєструє його дипломи у реєстрі і підтверджуючи підпис, тим самим підтверджується і кваліфікація перекладача. У разі коли потрібно нотаріальне засвідчення оригіналу – необхідний сам оригінал, з якого нотаріус робить копію і ставить штамп копія і вносить до реєстру.

Переклад текстів для великого обсягу інформації також можливий машинний переклад – коли потрібен переклад у найкоротші терміни, наприклад, для підготовки доповіді або для пошуку необхідної інформації в дослідженнях. З цим також допоможуть фахівці нашого бюро перекладів – Центр нотаріального завірення та бюро перекладів Апостиль Дніпро itranslate.in.ua Звертайтесь!