Вакансії для перекладачів в Україні, в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Запоріжжі

Вакансії для перекладачів, робота перекладачем Перекладач юридичної, фармацевтичної, технічної тематик Англійська, німецька, французька, іспанська, турецька, Китайський, Італійський, Польський

Перекладач вебсайтів і блогів Англійська, німецька, французька, іспанська, турецька, Китайський, Італійський, Польський

Перекладач особистих документів англійська, німецька, французька, іспанська, турецька, Китайський, Італійський, Польський

Шукаєте роботу перекладачем?

вакансії для перекладачів

Якщо ви досвідчений лінгвіст і хочете працювати з бюро перекладів, що пропонує безліч цікавих завдань, читайте далі. Перекладачі, усні перекладачі та ін. Ми також можемо допомогти з працевлаштуванням, але, оскільки вони знаходяться в офісі, ми припиняємо програму через пандемію COVID 19. В даний час ми не набираємо менеджерів проектів.

Робота для перекладачів фрілансерів в нашому Бюро Перекладів

Вакансії для перекладачів в Бюро перекладів і Апостиль документів itranslate.in.ua (Дніпро) ми завжди в пошуку тих, хто володіє необхідними навичками, щоб приєднатися до нашої дружньої команди. Наші стандарти високі, і вам необхідно пройти процес подачі заявки на перекладачів, усних перекладачів, коректорів, що озвучують перекладачів і лінгвістів.

Станом на жовтень 2020 року в нас спостерігається високий рівень заявок, і вам необхідно зв’язатися з нами заповнивши коротку онлайн форму на головній сторінці нашого сайту, із зазначенням ваших мов пар, тематики перекладів і ставки і ми дамо вам чесну оцінку шансів спільної роботи.

Ми лідируємо в сфері мовних послуг з 2005 року, пропонуючи широкий спектр послуг для клієнтів. Бюро перекладів та Апостиль документів itranslate.in.ua (Дніпро) також пропонує допоміжні послуги, такі як локалізація, коректура, дизайн і набір тексту.

Навіщо вибирати нас для роботи перекладачем? Ми добре ставимося до наших співробітників, своєчасно оплачуємо рахунки і завжди оперативно обробляємо запити. Під час кризи COVID ми оплачували рахунки постачальникам протягом 2-10 днів з моменту отримання.

Коли «це» закінчиться, запрошуємо вас на один з наших днів відкритих дверей для перекладачів і постачальників, навіть якщо ви просто хочете поговорити про те, щоб почати свою кар’єру, використовуючи свої мови.

Якщо ви хочете подати заявку по вакансії для перекладачів, вам знадобиться як мінімум:

Визнана кваліфікація в області поглибленого вивчення перекладів лінгвістичне або філологічна освіта і як мінімум дворічний документально підтверджений відповідний досвід.
Еквівалентна кваліфікація і як мінімум трирічний документально підтверджений відповідний досвід.
П’ять або більше років задокументованого відповідного професійного досвіду.

Вимоги до перекладача по вакансії перекладач в бюро перекладів:

Просимо вас написати нам через онлайн форму на нашому сайті на головній сторінці https://itranslate.in.ua із зазначенням робочих мовних пар і тематик в яких у Вас є досвід перекладу і спеціалізації.